Kayakcross Trnava X Race

Přihláení závodníci

Závodníci Trnava-X-Race

Číslo Kategorie Jméno Oddíl Národnost
1 K1M David Felgr Vodáci Choceň CZE
2 K1M Pavel Rychtařík Vodáci Choceň CZE
3 K1M Vojta Škrle Jesus Riders CZE
4 K1M David Hlaváček Jesus Riders CZE
5 K1M Olo Kovar UKBA SVK
6 K1M Marcel Hlopko Cnawr SVK
7 K1M Petr Hrádek Sokol Písek CZE
8 K1M Jakub Valenta TJ Union Plzeň CZE
9 K1M Vojta Šíp Inge-outdoor CZE
10 K1M Jan Škrle Jesus Riders CZE
11 K1M Radim Bína Head CZE
12 K1M Jan Dvořáček KVT Pardubice CZE
13 K1M Hynek Havránek Jesus Riders- hostování CZE
14 K1M Petr Král Racek Čelákovice CZE
15 K1M Petr Panuščík Sokol Troja CZE
16 K1M Zdeněk Říha Sk Třebechovice CZE
17 K1M Martin Hlaváček Jesus riders CZE
18 K1M Tomáš Burian Kayal Fanatic CZE
19 K1M Vojtěch Pražan Kotva Braník CZE
20 K1M Šimon Klimuškin Kotva Braník CZE
21 K1M Vojta Lukeš #SUCHOMRDKOFIL CZE
22 K1M Viktor Legat Chomutov CZE
23 K1M Karel Mach Jaman liquid lifestyle CZE
24 K1M Michal Hnulík TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE
25 K1M Ondřej Havlíček TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE
26 K1M David Havlíček ADVNTR CZE
27 K1M Radek Horn KV Točice CZE
28 K1M pavel srbecky ASS brno CZE
29 K1M Martin Bednář Sokol Slatina CZE
30 K1M Jan Křiklán Konstruktiva KV CZE
31 K1M Valerián Remetei cunovo SVK
32 K1M Vojta Jelenecký TJ Delfín Jablonec nad Nisou CZE
33 K1M Petr Prause - CZE
34 K1M Matej Prazenica DRD4 SVK
35 K1M Vojtěch Rabiňák VK Slavia Hradec Králové CZE
36 K1M Miroslav Svěrák OSANN CZE
37 K1M Jan Svěrák OSANN CZE
38 K1M David Husák Vodáci Choceň CZE
39 K1M Kuba Suchý Sokol Troja CZE
40 K1M Kacper Abramczyk Bystrze POL
41 K1M Tomasz Czaplicki Karkonoski Klub Kajakowy POL
42 K1M Tadeusz Malek Karkonoski Klub Kajakowy POL
43 K1M Miloslav Loudil Jesus Riders CZE
44 K1M Karel Barták TJ Sokol Troja CZE
45 K1M Vojta Lukeš Východočeský výběr CZE
46 K1M Honza Motýl Cirkus Kolín CZE
47 K1M Ondřej Rabiňák Řeka Praha CZE
48 K1M Pavel LIchtag WW Ženy CZE
49 K1M mira Kodada EKC - Jaman CZE
50 K1M Mira Kauer KS CZE
51 K1M Honza Rott PADDLEBOARDSHOP CZE
52 K1M Matej Holub Sokolo Troja CZE
53 K1M Honza Lasko kdv slavia uk CZE
54 K1M Michal Křížek Sokol Harta CZE
55 K1M Jan Havelka TJ Union Plzeň CZE
56 K1M Jan Pacík Vodáci Orlice CZE
57 K1M Dawid Dąbkowski Bydgosko-Żagański Team POL
58 K1M Jan Hampl Jesus Riders CZE
59 K1M Jan Krosch Vodáci Choceň CZE
60 K1M Kamil Paliwoda Zagansko-bydgoski Team POL
61 K1M Ondra Zeman TJ Kotva Braník CZE
62 K1M Dominik Zimmer TJ Union Plzeň CZE
63 K1M Honza Kučera Jesus Riders CZE
64 K1M Zdeněk Říha SK Třebechovice CZE
65 K1M Honza Pilát cnawr CZE
66 K1M Jan Šramar Vodácký klub Jaroměř CZE
67 K1M Tomáš Andrle Sk Zlíchov CZE
68 K1M Míra Tatíček cigi caga CZE
69 K1M Tomáš Novotný cigi caga CZE
70 K1M Jan Žid cigi caga CZE
71 K1M Martin Bětík Konstruktiva KV CZE
72 K1M Wenca Jezvina Loko Trutnov-Cigi Team CZE
73 K1M Dawid Giebel Bystrze POL
74 K1M Dan Princ Výběr z Budějc CZE
75 K1M Štěpán Hurt Výběr z Bolky CZE
76 K1M Petr Čech Vládci peřejí CZE
77 K1M Petr Růžička Hp CZE
78 K1M Honza Kolář TJ Delfín CZE
79 K1M Michal Ceé KK Slavia Praha CZE
80 K1M Honza Pohanka - CZE
81 K1M Franciszek Cios Bystrze POL
82 K1M Tomáš Slavík Výběr z Bolky CZE
83 K1M František Hak vkmhk CZE
84 K1M Tomasz Więckowski bydgosko-Żagański Team POL
85 K1M Lukas Vondryska Old Bastards Candidate CZE
86 K1M Jirka Kos Výběr z Hradce I CZE
87 K1M Michal Buchtel Hiko team CZE
88 K1M José Pablo Soto Hiko team CHL
89 K1M Michal Kočan Sokol Vodňany CZK
90 K1M Peter Csonka Slavia uk SVK
91 K1M Adam Olejár ZOVT SVK
92 K1M Jakub Hankiewicz AKTK Bystrze POL
93 K1M Stanislav Kastner TJ Union Plzeň CZE
94 K1M Petr Martínek TJ Union Plzeň CZE
95 K1M Jakub Melecha Olomouc CZE
96 K1M Zbigniew Miszczak zagansko-bydgoski team POL
97 K1M Kryštof Heger Rakovnik CZE
98 K1M Marek Souček Výběr z Hradce CZE
99 K1M Přema Hain Cigi team CZE
100 K1M Petr Davídek KVT Pardubice CZE
101 K1M Karel Harant Sokol Trója CZE
102 K1M Karel Brabec Vládci peřejí CZE
103 K1M Jakub Šimek Vodáci Choceň CZE
104 K1M Vítek Ludvík Vodáci Choceň CZE
105 K1M Filip Kořínek USK Praha CZE
106 K1M Michal Pražák Tj Delfín CZE
107 K1M Tomáš Šimek Postřelmůvky CZE
108 K1M Marcel Hlopko Vládci peřejí CZE
109 K1M Petr Kaplický Vodáci Choceň CZE
110 K1M Václav Šimek Vodáci Choceň CZE
111 K1M Vojta Šíp INGE Outdoor CZE
112 K1M František Srba - CZE
113 K1M Jiří Končák - CZE
114 K1M Ondřej Krupka Sokol Trója CZE
115 K1W Kateřina Tomečková TJ Sokol Troja CZE
116 K1W Zuzana Bungova Surikaty CZE
117 K1W Tereza Suchá Sokol Troja CZE
118 K1W Zofia Tuła Karkonoski Klub Kajakowy POL
119 K1W Alicja Zając Bystrze POL
120 K1W Kateřina Barešová Sokol Troja CZE
121 K1W Adélka Moravová Dubeček riders CZE
122 K1W Bety Brabcová Exo Kayaks CZE
123 K1W Eva Lasko kdv slavia uk SVK
124 K1W Veronika Vojtová USK Praha CZE
125 K1W Alena Pechkova - CZE
126 K1W Anabel Gonzalez Bystrze MEX
127 K1W Jana Mrskočová Cigi team CZE
128 K1W Nina Csonkova Slavia UK SVK
129 K1W Anna Sokolová KK Slavia Praha CZE
130 K1W Kristyna Tunkova Delfín Jablonec CZE
131 K1W Shaexhask ShaexhaskZm PRESS...CLUB Madagascar
132 C1 Martin Smetiprach VK Slavia HK CZE
133 C1 Eda Doskočil Vodáci Choceň CZE
134 C1 Honza Sloupenský VS Kačeři Chrudim CZE
135 C1 Matouš Borecký Elitní singlíři z Jaroměře CZE
136 C1 Jan Soukal TJ Ekonom CZE
137 C1 Vojta Janda VSK Chrudim CZE
138 C1 Pavel Kutlvašr Vodáci Choceň CZE
139 C1 Marek Souček Výběr z Hradce CZE

Závodníci doplňkového závodu Kutlici race

Číslo Háček Zadák Oddíl
1 Kristýna Hašková David Felgr Vodáci Choceň
2 Kateřina Tomečková Michal Křížek TJ Sokol Troja
3 Michal Hnulík Ondřej Havlíček TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4 Míra Tatíček Tomáš Novotný cigi caga
5 Petr Matrínek Stanislav Kastner TJ Union Plzeň
6 Honza Motýl Petr Růžička Happy Paddlers/Cirkus Kolín
7 Pavel Kutlvašr Petr Kutlvašr Vodáci Choceň
8 Honza Motýl Petr Růžička Happy Paddlers/Cirkus Kolín
9 Vojta Škrle Honza Kučera Jesus Riders Superstar
10 Přema Hain Wenca Jezvina Cigi team

Generální partner

ZET kayaks

Oficiální partneři

Hiko

Kutlici

Partneři

Galasport TNP Warmpeace

Isix

HG Sport

Rebel

Rebel

Mediální partner

Padler

Návštěvnost

TOPlist