Propozice News Reference Photo Video Registration Competitors Results Organizers

Registered racers

Number Category Name Club Nationality
1 K1M David Felgr Vodáci Choceň CZE
2 K1M Matej Holub Sokol Troja CZE
3 K1M Jan Křiklán Káčko, KV CZE
4 K1M Michal Hnulík TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE
5 K1M Zdeněk Říha SK Třebechovice CZE
6 K1M Michał Kujałowicz ATTK Bystrze POL
7 K1M Honza Rott PADDLEBOARDSHOP.cz CZE
8 K1M Martin Bednar Tj sokol Slatina nad Zdobnici CZE
9 K1M Martin Hlaváček isix.cz CZE
10 K1M David Hlaváček isix.cz CZE
11 K1M Dominik Zimmer TJ Union Plzeň CZE
12 K1M Honza Havelka HIKO team CZE
13 K1M Luděk Hadra KK Slavia Praha CZE
14 K1M Hynek Havránek Jesus Riders CZE
15 K1M Tomáš Čech KK Pelhřimov CZE
16 K1M Tomáš Burian KVT Pardubice / Kayak Fanatic / POPOV racing CZE
17 K1M Honza Kučera Jesus Riders CZE
18 K1M Viktor Legat Chomutov CZE
19 K1M Vojta Škrle Jesus riders CZE
20 K1M Tomas Drska Jesus Riders CZE
21 K1M Lukáš Buriánek VODÁCI HRONOV CZE
22 K1M Tomáš Litera SK Fortuna Kolín CZE
23 K1M Martin Šindelář Cnawr CZE
24 K1M Karel Mach KTL Brno CZE
25 K1M Nikolai Kobzarev Kayaker.ru RUS
26 K1M Radim Bína GINAF CZ CZE
27 K1M Martin Škrott SK Outdoor Jeseníky CZE
28 K1M Michal Pražák TJ Delfín Jablonec CZE
29 K1M Mirek Svěrák OSANN CZE
30 K1M Michal HAVELKA TJ Union, Máma a Táta CZE
31 K1M Karel Harant Sokol Troja CZE
32 K1M Martin Zolko Kamikse SVK
33 K1M Petr Čech Vládci peřejí CZE
34 K1M Honza Kolář TJ DELFÍN CZK
35 K1M Miloš Kamenský - SVK
36 K1M Jan Krosch Vodáci Choceň CZE
37 K1M Petr Kaplický Vodáci Choceň CZE
38 K1M Pavel Rychtaříķ Vodáci Choceň CZE
39 K1M Jakub Helus TJ Union Plzeň CZE
40 K1M Jan Ševčík - CZE
41 K1M Kamil Bareš KK Pelhřimov CZE
42 K1M Michal Křížek Sokol Harta CZE
43 K1M Dawid Dąbkowski Bydgosko- Żagański Team POL
44 K1M Charlie Brabec Sokol Troja CZE
45 K1M Vadym Yaremachenko Odessa UKR
46 K1M Martin Plch TJ Union Plzeň CZE
47 K1M Aleš Hajzler VK Slavia CZE
48 K1M Valerian Remetei Slavia UK BA SVK
49 K1M Pavel Srbecky ASS Brno extreme CZE
50 K1M Mejla Loudil OVT Jesus Riders Pečky CZE
51 K1M Kacper Abramczyk AKTK Bystrze POL
52 K1M Kamil Paliwoda Zagansko-Bydgoski Team POL
53 K1M Honza Lasko Slavia UK BA CZE
54 K1M Vojtěch Rabiňák VK Slavia HK CZE
55 K1M Mira Kodada EKC CZE
56 K1M Tomáš Zastera Sokol pisek CZE
57 K1M Jakub Valenta TJ Union Plzeň CZE
58 K1M Štěpán Hurt - CZE
59 K1M Honza Choutka Hiko team CZE
60 K1M David Husák Vodáci Choceň CZE
61 K1M Filip Kořínek Usk CZE
62 K1M Jan Dvořáček KVT Pardubice CZE
63 K1M Tomasz Więckowski Bydgosko Żagaśki team POL
64 K1M Adam Ludvík Sokol Harta CZE
65 K1M Pepe Z Pluta Plutónští jezdci CZE
66 K1M Andrzej Kujałowicz AKTK Bystrze POL
67 K1M Petr Martínek TJ Union Plzeň CZE
68 K1M Adam Olejar - SVK
69 K1M Ondřej Krupka Sokol Troja CZE
70 K1M Franciszek Cios Bystrze POL
71 K1M Tadeusz Malek Nadciśnienie POL
72 K1M Lukáš Brhel TJ ČSAD Plzeň CZE
73 K1M Wenca Jezvina Cigi Team Loko Trutnov CZE
74 K1M Tomáš Novotný VCHZ Synthesia Pardubice CZE
75 K1M Martin Hejna Sokol Troja CZE
76 K1M Ondřej Tunka USK Praha CZE
77 K1M Karel Znojemský Klub Larse Heletaga CZE
78 K1M Michal Kuthan - CZE
79 K1M Michal Ceé KK Slavia Praha CZE
80 K1M Martin Žemlička VK Slávia Hradec Králové CZE
81 K1M Ondřej Cvikl USK Praha CZE
82 K1M Jaroslav Hlaváček Tj Union CZE
83 K1M Jiří Kubálek ... CZE
84 K1M Jiří Srbek CNAWR CZE
85 K1M Tomas Simek Postrelmuvky CZE
86 K1M Jiří Vašina USK Praha CZE
87 K1M Ondřej Cvikl USK Praha CZE
88 K1M Ondřej Bukový Sám sebou žádnej CZE
89 K1M Přéma Hain Cigi team-TJ Dvůr Králové n.L. CZE
90 K1M Karel Barták Sokol Troja CZE
91 K1M Jan Hampl Jesus Riders CZE
92 K1M Kamil Červenka Kayak Niemand CZE
93 K1M Vítek Ludvík Vodáci Choceň CZE
94 K1M Jan Porňas Kučera Sokol Trója CZE
95 K1M Dan Princ - CZE
96 K1M Marcin Chara Nadcisnicnie POL
97 K1M Honza Škrle Jesus Riders CZE
98 K1M Peter Csonka Slavia UK SVK
99 K1M Martin Sehnoutka Kajak VUT CZE
100 K1M Jaroslav Novotný Vodáci Choceň CZE
101 K1M Michal Novotný Rošťáci od soutoku CZE
102 K1M Marcel Hlopko Cnawr SVK
103 K1M Jaroslav Vrbata TJ Syntezia Pardubice CZE
104 K1W Pavlína Kodadová Hiko Team CZE
105 K1W Zuzana Balejova KDV Slavia UK BA SVK
106 K1W Irča Helusová TJ Union Plzeň CZE
107 K1W Zuzana Bungová Cnawr CZE
108 K1W Aňa Sokolová KK Slavia Praha CZE
109 K1W Alicja Zając AKTK Bystrze POL
110 K1W Magdalena Tomasik AKTK Bystrze POL
111 K1W Eva Lasko Slavia UK BA SVK
112 K1W Monika Jančová DBnL CZE
113 K1W Adélka Moravová - CZE
114 K1W Lucie Součková VKM HK CZE
115 K1W Nina Csonková Slavia UK SVK
116 C1 Eduard Doskočil Vodáci Choceň CZE
117 C1 Honza Choutka Hiko team CZE
118 C1 Matouš Borecký Východočeský výběr CZE
119 C1 Jakub Hrdlička KK Slavia Praha CZE
120 C1 Matthew Thomas - USA
121 C1 Felix Hundemer - GER
122 C1 Sabina Basm - FRA
123 C1 Vilda Klepač TCD CZE
124 K1J Matěj Janoušek TOM Bohemians CZE
125 K1J Pavel Chejlava TJ Union Plzeň CZE
126 K1J Honza Svěrák - CZE
127 K1J Tomáš Křepela WWF CZE
128 K1J Adam Kašpar TJUNION Plzeň CZE
129 K1J Ondřej Ježek Klub vodáků Jeseník CZE
130 K1J Fanda Hak Vodácký klub mládeže Hradec Králové CZE
131 K1J Matyáš Novotný VKMHK CZE
132 K1J Jan Němec Jaroměřský vodácký klub CZE
133 K1J Jakub Šimek Vodáci Choceň CZE