Propozice News Reference Photo Video Registration Competitors Results Organizers

Registered racers

Number Category Name Club Nationality
1 K1M David Felgr Vodáci Choceň CZE
2 K1M Tomáš Burian KVT Pardubice - Kayak Fanatic CZE
3 K1M Oldrich Kovar KDV Bratislava SVK
4 K1M Jan Křiklán Káčko, klub vodáků CZE
5 K1M Martin Hlaváček isix.cz CZE
6 K1M Radim Bína GINAF CZ CZE
7 K1M Hynek Havránek Jesus Riders CZE
8 K1M Jakub Valenta TJ Union Plzeň CZE
9 K1M Zdeněk Říha SK Třebechovice CZE
10 K1M Michal Hnulík TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE
11 K1M Karel Mach Unicorn riders CZE
12 K1M Karel Brabec Sokol Troja CZE
13 K1M Pavel Srbecký ASS Technika Brno CZE
14 K1M Petr Snížek Pádler CZE
15 K1M Jan Ševčík - CZE
16 K1M Vojta Lukeš Východočeský výběr CZE
17 K1M Miloslav Loudil OVT Pečky CZE
18 K1M David Hlaváček CNAWR CZE
19 K1M Vojtěch Rabiňák VK Slavia Hradec Králové CZE
20 K1M Adam Olejár - SVK
21 K1M Martin Bednář TJ SOKOL SLATINA CZE
22 K1M Eda Skalický Unicorn Riders CZE
23 K1M Jakub Helus TJ Union Plzeň CZE
24 K1M Martin Plch TJ Union Plzeň CZE
25 K1M Adam Kašpar TJ Union Plzeň CZE
26 K1M Jaroslav Hlaváček TJ Union Plzeň CZE
27 K1M Dominik Zimmer TJ Union Plzeň CZE
28 K1M Wenca Jezvina Cigi Team Loko Trutnov CZE
29 K1M Ivan Nikitin Svintus Vulgaris RUS
30 K1M Honza Kučera OVT Pečky - Jesus Riders CZE
31 K1M Tomáš Drška Jesus Krysus Riders CZE
32 K1M Dawid Dąbkowski Bydgosko- Żagański Team POL
33 K1M Vojta Šíp Inge-outdoor CZE
34 K1M David Husák Vodáci Choceň CZE
35 K1M Michal HAVELKA PORTAGE CZE
36 K1M Michal Křížek Sokol Harta CZE
37 K1M Adam Ludvík Sokol Harta CZE
38 K1M Luděk Hadra KK Slavia Praha CZE
39 K1M Karel Harant sokol troja CZE
40 K1M Michal Pražák TJ Delfín Jablonec CZE
41 K1M Tomasz Więckowski Bydgosko żagański team wpisz POL
42 K1M Petr Čech Vládci peřejí CZE
43 K1M Marek Souček Východočeský výběr CZE
44 K1M Vojta Škrle OVT Pečky CZE
45 K1M Honza Lásko Slavia UK BA CZE
46 K1M Honza Kolář TJ Delfín CZE
47 K1M Lukas Vondryska Old Bastards Candidate CZE
48 K1M Matěj Koudelka TJ Delfín Jablonec CZE
49 K1M Tomáš Čech KK Pelhřimov CZE
50 K1M Vojtěch Pražan TJ Kotva Braník CZE
51 K1M Míra Kodada EKC CZE
52 K1M Lukáš Mixa KK Pelhřimov CZE
53 K1M Adam Ludvík Sokol Harta CZE
54 K1M Radek Schwarz - CZE
55 K1M Kacper Abramczyk AKTK Bystrze POL
56 K1M Milan Kopenec Vodáci Choceň CZE
57 K1M Jakub Šimek Vodáci Choceň CZE
58 K1M Kamil Paliwoda ŻAGAŃSKO-BYDGOSKI TEAM POL
59 K1M Viktor Legat Chomutov CZE
60 K1M Ondra Zeman Kotva Braník CZE
61 K1M Michał Kujałowicz Bystrze POL
62 K1M Fanda Hak VKMHK CZE
63 K1M Matyáš Novotný VKMHK CZK
64 K1M Jan Kučera TJ Sokol Troja CZE
65 K1M Martin Bouzek VOR CZE
66 K1M Honza Havelka Hiko team CZE
67 K1M Pavel Andrassy KDV Bratislava SVK
68 K1M Jiří Kopečny VKMHK CZE
69 K1M Jan Pilát Cnawr CZE
70 K1M Jan Beneš The best paddler in Bystrice pod Hostynem CZE
71 K1M Michal Buchtel Hiko TEAM CZE
72 K1M Šimon Klimuškin TJ Kotva Braník CZE
73 K1M Mirek Svěrák OSANN.cz CZE
74 K1M Jan Svěrák OSANN.cz CZE
75 K1M Tomáš Andrle Sk Zlíchov CZE
76 K1M Peter Csonka Slavia uk SVK
77 K1M Jan Krosch Vodáci Choceň CZE
78 K1M Martin Bětík Konstruktiva – klub vodáků CZE
79 K1M Jan Vinš Bošán CZE
80 K1M Petr Kaplický Vodáci Choceň CZE
81 K1M Pepe z Pluta Star wars CZE
82 K1M JIŘÍ KUBÁLEK Vodáci Prachatice CZE
83 K1M Jan Hampl OVT Pečky - Jesus Riders CZE
84 K1M Tomáš Novotný Pardubice CZ
85 K1M Vítek Ludvík Vodáci Choceň CZE
86 K1M Marcel Bloder Kanu club Graz AUS
87 K1M Jakub Němec TJ Union Plzeň CZE
88 K1M Ondra Tunka USK Praha CZE
89 K1M Kamil Červenka - CZE
90 K1M Pavel Rychtařík Vodáci Choceň CZE
91 K1M Martin Kádrle Cigi team Trutnov CZE
92 K1W Zuzana Balejová Slavia UK SVK
93 K1W Irča Helusová TJ Union Plzeň CZE
94 K1W Káča Barešová Sokol Troja CZE
95 K1W Adélka Moravová Kanu Club Graz CZE
96 K1W Kateřina Tomečková TJ Sokol Troja CZE
97 K1W Bety Brabcova Exo Kayaks Team CZE
98 K1W Alicja Zając AKTK BYSTRZE POL
99 K1W Ewa Tomasik AKTK Bystrze POL
100 K1W Magdalena Tomasik AKTK Bystrze POL
101 K1W Alena Pechková Kotva CZE
102 K1W Pavlína Zástěrová HIKO team CZE
103 K1W Ivka Malánová TJ Sokol Troja CZE
104 K1W Anna Sokolová KK Slavia Praha CZE
105 K1W Evina Lásko Slavie UK BA SVK
106 K1W Nina Csonkova Slavia uk SVK
107 C1 Eduard Doskočil Vodáci Choceň CZE
108 C1 Matouš Borecký EBS-Východočeský výběr CZE
109 C1 Honza Kašek OCmanie CZE
110 C1 Jan Choutka VKMHK CZE
111 C1 Jan Sloupenský VS Kačeři Chrudim CZE
112 C1 Mirek Plašil LKS Hradec CZE
113 C1 Marek Souček Východočeský výběr CZE