Racers

Number Category Name Club Nationality
1 K1M Dan Pavlišta Kyblíkáři CZE
2 K1M David Felgr Vodáci Choceň CZE
3 K1M Vojtěch Červenka ŠÁN CZE
4 K1M Tomáš Fridrych Chomutov CZE
5 K1M Martin Hlaváček isix.cz CZE
6 K1M Karel Barták Sokol Trója CZE
7 K1M Pavel Srbecky ASS Brno extreme CZE
8 K1M Pavel Rychtařík Vodáci Choceň CZE
9 K1M Radek Zeman USK outdoor Plzeň CZE
10 K1M Petr Snížek KT Přelouč CZE
11 K1M Jan Krosch Vodáci Choceň CZE
12 K1M Jan Beneš HappyPaddlers CZE
13 K1M Tomáš Litera SK Fortuna Kolín CZE
14 K1M Marek Souček EBS CZE
15 K1M David Hlaváček EBS CZE
16 K1M Vít Jakoubek Sokol Harta CZE
17 K1M Jan Choutka Hiko Team CZE
18 K1M Tomáš Burian Východočeský výběr CZE
19 K1M Matouš Borecký EBS CZE
20 K1M Karel Harant Sokol Trója CZE
21 K1M Miloslav Loudil OVT Pečky / Jesus Riders CZE
22 K1M Jakub Hankiewicz Vioslo POL
23 K1M Michal Křížek Sokol Harta CZE
24 K1M Michal Kuthan Hiko Team CZE
25 K1M Jakub Míl Loko Trutnov CZE
26 K1M Viktor Legat Chomutov CZE
27 K1M Honza Kučera OVT Pečky / Jesus Riders CZE
28 K1M Łukasz Mielicki SKK Morzkulc POL
29 K1M Jan Motýl Team straight from the couch CZE
30 K1M Karel Mach KTL Brno CZE
31 K1M Aleš Hajzler EBS CZE
32 K1M Tomáš Čech KK Pelhřimov CZE
33 K1M Martin Žemlička VK Slavia HK CZE
34 K1M Mariusz Bureś AKTK Bystrze POL
35 K1M Vojtěch Pražan TJ Kotva Braník CZE
36 K1M Štěpán Hurt Kyblíkáři CZE
37 K1M Peter Csonka Slavia UK SVK
38 K1M Ondřej Zeman TJ Kotva Braník CZE
39 K1M Standa Kastner TJ Union Plzeň CZE
40 K1M Michal HAVELKA TJ Union Plzeň CZE
41 K1M Jan Ševčík NO STRESS CZE
42 K1M Petr Čech Vládci peřejí CZE
43 K1M Tomáš Ostřížek VK Slavia HK CZE
44 K1M Vojta Škrle Jesus Riders CZE
45 K1M Zdeněk Tulis Nic CZE
46 K1M David Husák Vodáci Choceň CZE
47 K1M Jiri Kubalek Vodáci Prachatice CZE
48 K1M Dominik Zimmer TJ Union Plzeň CZE
49 K1M Libor Bartoš Nic CZE
50 K1M Adam Skála VK Slavia HK CZE
51 K1M Pepe Z Pluta Plutónští jezdci CZE
52 K1M Petr Davídek KVT Pardubice CZE
53 K1M Martin Bětík Káčko, KV CZE
54 K1M Lukáš Buriánek Vodáci Hronov CZE
55 K1M Jan Holánek KTL Brno CZE
56 K1M Jan Šafránek Kajak VUT CZE
57 K1M Martin Plch TJ Union Plzeň CZE
58 K1M Michal Pražák TJ Delfín Jablonec CZE
59 K1M Dan Princ Nic CZE
60 K1M Adam Ludvík Sportovní oddíl POHODA, z.s. CZE
61 K1M Eda Skalický Hiko Team CZE
62 K1M Jakub Helus TJ Union Plzeň CZE
63 K1M Ondřej Krupka Sokol Trója CZE
64 K1M Jan Klaus Východočeský výběr CZE
65 K1M Václav Beran USK Praha CZE
66 K1M Šimon Klimuškin TJ Kotva Braník CZE
67 K1M David Trdlička Cnawr CZE
68 K1M Zdeněk Říha EBS CZE
69 K1M Vojtěch Tulis Vysočina CZE
70 K1M Petr Martínek TJ Union Plzeň CZE
71 K1M Karel Kubový Kadaň CZE
72 K1M Honza Rott TAMBO team z.s. CZE
73 K1M Honza Kolář TJ Delfín Jablonec CZE
74 K1M Vítek Ludvík Vodáci Choceň CZE
75 K1M Daniel Fait TJ Union Plzeň CZE
76 K1M Lukasz Pilski Habazie POL
77 K1M Petr Kaplicky Vodáci Choceň CZE
78 K1M Jan Rozsypal Kanoepolo Praha CZE
79 K1W Valentýna Tyllová KK Slavia Praha CZE
80 K1W Jana Chytrá Brkači CZE
81 K1W Tereza Hallová Nic CZE
82 K1W Julie Kleiberová VK Slavia HK CZE
83 K1W Irča Helusová TJ Union Plzeň CZE
84 K1W Lucia Hollá Geronimo Bratislava SVK
85 K1W Renáta Solovicová Geronimo Bratislava SVK
86 K1W Izabela Syrek AKTK Bystrze POL
87 K1W Anna Sokolová KK Slavia Praha CZE
88 K1W Klára Korandová TJ Union Plzeň CZE
89 K1W Anna Kalita AKTK Bystrze POL
90 K1W Veronika Vojtová USK Praha CZE
91 K1W Nina Csonkova Slavia UK CZE
92 K1W Hana Beranová USK Praha CZE
93 K1W Pavlína Kodadová Dukla Brandýs nad Labem CZE
94 C1 Eduard Doskocil Vodáci Choceň CZE
95 C1 Vilém Klepač EBS CZE
96 C1 Martin Smetiprach EBS CZE
97 C1 Jakub Hrdlička KK Slavia Praha CZE
98 C1 Václav Hořejší OVT Bohemians CZE
99 C1 Josef Tér Vodáci Hronov CZE
100 C1 Tomáš Hrabalik Panky Monkey CZE
101 C1 Marek Souček EBS CZE
102 C1 Matouš Borecký EBS CZE
103 C1 Honza Choutka Hiko Team CZE
104 K1JM Ondřej Vincenc Vodáci Choceň CZE
105 K1JM Matěj Janoušek Cnawr CZE
106 K1JM Jan Němec Východočeský výběr CZE
107 K1JM Ondřej Pěknice ŠÁN CZE
108 K1JM Jan Svěrák Živnostenský odpad CZE
109 K1JM Vojta Kopřiva EBS CZE
110 K1JM Tomáš Křepela WWF CZE
111 K1JM Filip Drobek KTL Brno CZE
112 K1JM Vít Suchomel Šán CZE
113 K1JM Dan Suchomel Šán CZE
114 K1JM Jakub Chovanec Vodáci Choceň CZE
115 K1JM Pavel Chejlava TJ Union Plzeň CZE
116 K1JM Štěpán Hajzler VK Slavia HK CZE
117 K1JM Miroslav Kořínek KTKLM SVK
118 K1JM Pavel Smetiprach VK Slavia HK CZE
119 K1JM Tomáš Holas KTL Brno CZE
120 K1JM Ondřej Lávička TJ Union Plzeň CZE
121 K1JM Matyáš Diba TJ Union Plzeň CZE
122 K1JM Adam Kašpar TJ Union Plzeň CZE